Lietuvos

Apie mus

Digital Mind yra verslo technologijų ekspertai. Visame Baltijos jūros regione įsikūrusioms organizacijoms padedame suartinti verslą ir IT sukurdami bendrą skaitmeninę strategiją ir diegdami programinės įrangos sprendimus, gerinančius įvairių verslo procesų našumą ir taip didinančius pajamas bei mažinančius išlaidas. Manome, kad, sumaniai pritaikiusi technologijas, bet kuri organizacija gali įgyti didelių konkurencinių pranašumų, ir tai galime įrodyti savo darbo rezultatais.

Digital Mind buvo įkurta 2005 m. ir nuo tada iš mažo startuolio užaugome į tarptautinę įmonę, turinčią padalinių visose trijose Baltijos šalyse. Digital Mind kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001:2015 standarto reikalavimus. Šiandien savo klientams padedame ne tik sukurti skaitmeninę strategiją, bet ir licencijuojame, diegiame bei prižiūrime įmonių turinio valdymo (ECM), verslo analizės (BA), Procesu Robotizavimas (Robotics Process Automation – RPA) ir kitus verslo technologijų sprendimus, kuriuos teikia mūsų pasauliniai partneriai „OpenText“, IBM, „Microsoft“, „Software AG“, „Kryon Systems“ ir „Optimal Systems“. Iki šiol klientams finansų, draudimo, logistikos, mažmeninės prekybos, telekomunikacijų, gamybos, valdžios ir kitose veiklos srityse sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 180 projektų.

Didžiuojamės savo itin kvalifikuotų specialistų komanda, kurios visi nariai pasižymi profesionalumu, didele patirtimi ir kurie nuolat domisi naujausiais verslo technologijų sprendimais ir jų poveikiu verslo procesams. Manome, kad žiniomis reikia dalytis, todėl džiaugiamės bendradarbiaudami su universitetais bei patirtimi dalydamiesi savo tinklaraštyje bei įvairiuose seminaruose ir konferencijose.

Mūsų komanda

Rinalds Sluckis

CEO

Rinaldas Sluckis – technologijų srities verslininkas, turintis 20 metų patirtį tarptautiniame versle, „Digital Mind“ steigėjas ir pirmasis vadovas, kurio misija – plėtoti įmonę kaip strateginę Centrinės Europos ir Šiaurės Europos šalių organizacijų skaitmeninės transformacijos partnerę. Rinaldas yra entuziastingas triatlonininkas, daugkartinis „Ironman“ varžybų nugalėtojas ir pasaulio čempionatų dalyvis.

Edgars Stafeckis

Partneris

Edgaras Stafeckis – aistringas novatorius ir efektyvumo entuziastas, nuolat ieškantis būdų, kaip paversti pasaulį geresne vieta, naudojant technologijas. Jo patirtis skaitmeninimo ir verslo procesų automatizavimo projektuose – vertingas naujų idėjų ir pozityvaus „get-things-done“ požiūrio įgyvendinant šias idėjas šaltinis.

Aivars Balcuns

Partneris / Vyriausiasis finansininkas

Kaip vyriausiasis „Digital Mind“ finansininkas Aivaras atsako už įmonės finansines, administracines, teisines, IT ir personalo funkcijas. Kad savo klientus galėtume geriau konsultuoti su BDAR susijusiais klausimais, Aivaras tapo mūsų reziduojančiu asmens duomenų apsaugos ekspertu.

Edgars Alksnis

Partneris / Techninis direktorius

Kai kalbama apie įmonių turinio valdymą, nėra tokio sprendimo, kurio Edgaras negalėtų įgyvendinti. Turėdamas daugiau nei 10 metų turinio ir procesų valdymo sprendimų diegimo patirties, Edgaras yra tikras ekspertas ir komandos lyderis.

Maris Miezitis

Partneris / Sprendimų architektas

Gana unikalus muzikanto ir matematiko derinys, Maris pastebi modelius ir sistemina informaciją, kad rastų kuo geresnį sprendimą. Mūsų įmonėje jis pradėjo dirbti būdamas studentas ir patobulėjo bei tapo darbščiu technologijų profesionalu, įdiegusiu daugybę verslui svarbių procesų sprendimų.