Apie mus

Digital Mind yra verslo technologijų ekspertai. Visame Baltijos jūros regione įsikūrusioms organizacijoms padedame suartinti verslą ir IT sukurdami bendrą skaitmeninę strategiją ir diegdami programinės įrangos sprendimus, gerinančius įvairių verslo procesų našumą ir taip didinančius pajamas bei mažinančius išlaidas. Manome, kad, sumaniai pritaikiusi technologijas, bet kuri organizacija gali įgyti didelių konkurencinių pranašumų, ir tai galime įrodyti savo darbo rezultatais. Digital Mind buvo įkurta 2004 m. ir nuo tada iš mažo startuolio užaugome į tarptautinę įmonę, turinčią padalinių visose trijose Baltijos šalyse. Šiandien savo klientams padedame ne tik sukurti skaitmeninę strategiją, bet ir licencijuojame, diegiame bei prižiūrime įmonių turinio valdymo (ECM), verslo analizės (BA), Procesu Robotizavimas (Robotics Process Automation – RPA) ir kitus verslo technologijų sprendimus, kuriuos teikia mūsų pasauliniai partneriai „OpenText“, IBM, „Microsoft“, „Software AG“ ir „Optimal Systems“. Iki šiol klientams finansų, draudimo, logistikos, mažmeninės prekybos, telekomunikacijų, gamybos, valdžios ir kitose veiklos srityse sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 130 projektų. Didžiuojamės savo itin kvalifikuotų specialistų komanda, kurios visi nariai pasižymi profesionalumu, didele patirtimi ir kurie nuolat domisi naujausiais verslo technologijų sprendimais ir jų poveikiu verslo procesams. Manome, kad žiniomis reikia dalytis, todėl džiaugiamės bendradarbiaudami su universitetais bei patirtimi dalydamiesi savo tinklaraštyje bei įvairiuose seminaruose ir konferencijose.

Mūsų komanda

Ingemars Liakovicus

Partneris / Valdybos pirmininkas

Ingemaras yra pardavimo profesionalas, instruktorius ir dėstytojas, pastaruosius 20 metų įgijęs verslo plėtros ir valdymo patirties keliose veiklos srityse. Ingemaro uždavinys įmonėje „Digital Mind“ – suprasti klientų poreikius ir jiems pritaikyti mūsų sprendimus, taip apibrėžiant geriausią investicijų vertę.

Aivars Balcuns

Partneris / Vyriausiasis finansininkas

Kaip vyriausiasis „Digital Mind“ finansininkas Aivaras atsako už įmonės finansines, administracines, teisines, IT ir personalo funkcijas. Kad savo klientus galėtume geriau konsultuoti su BDAR susijusiais klausimais, Aivaras tapo mūsų reziduojančiu asmens duomenų apsaugos ekspertu.

Rinalds Sluckis

Partneris / stebėtojų tarybos pirmininkas

Rinalds is a co-founder of Digital Mind and a number of other technology start-ups. As an ex-pro triathlete, Rinalds puts a high value on constant improvement and personal development in all aspects of his life. He seeks to inspire the same attitude in his co-workers, partners and customers.

Edgars Stafeckis

Partneris / Valdybos narys

Turėdamas daugiau nei 8 metų visapusių sprendimų pardavimo, įgyvendinimo konsultacijų ir projektų valdymo patirties, Edgaras yra tvirtai pasiryžęs dirbti klientų labui. Dirbdamas su mūsų pardavimo vadovais jis kuria vieningiausius sprendimus, skirtus neįprastoms realiame gyvenime kylančioms verslo problemoms spręsti.

Edgars Alksnis

Partneris / konsultantas

Kai kalbama apie įmonių turinio valdymą, nėra tokio sprendimo, kurio Edgaras negalėtų įgyvendinti. Turėdamas daugiau nei 10 metų turinio ir procesų valdymo sprendimų diegimo patirties, Edgaras yra tikras ekspertas ir komandos lyderis.

Maris Miezitis

Partneris / konsultantas

Gana unikalus muzikanto ir matematiko derinys, Maris pastebi modelius ir sistemina informaciją, kad rastų kuo geresnį sprendimą. Mūsų įmonėje jis pradėjo dirbti būdamas studentas ir patobulėjo bei tapo darbščiu technologijų profesionalu, įdiegusiu daugybę verslui svarbių procesų sprendimų.