Lietuvos

Digital Mind - Jūsų verslo technologijų partneris

Padedame didelėms ir vidutinio dydžio įmonėms įgyvendinti tvarią verslo praktiką, skaitmenindami jų svarbiausius procesus.

Apie mus

„Digital Mind“ 2005 metais įkūrė 3 žmonės, kurių vizija ir įsipareigojimas padėti įmonėms skaitmeninti procesus ir pagerinti darbo aplinką. Nuo tada iš nedidelio startuolio išaugome į tarptautinę įmonę, turinčią biurus visose Baltijos šalyse ir Lenkija.

Mūsų pradinės pagrindinės vertybės įmonei augant ir plečiantis nepasikeitė. Mes ir toliau tikime, kad „Digital Mind“ siūlomi verslo technologijų sprendimai, skirti įmonės turinio valdymui, pažangiam procesų automatizavimui, ERP ir verslo debesų kūrimui, yra įrankis, leidžiantis vykdyti verslą tvariai, aplinkai draugiškai ir socialiai atsakingai, duodantis pamatuojamą naudą – sumažintas išlaidas, padidintą darbuotojų produktyvumą ir verslo tvarumą.

Dėl mūsų skaitmeninimo kompetencijų ir pirmaujančių programinės įrangos produktų iš OpenText ir Microsoft, dešimtys mūsų klientų finansų, draudimo, logistikos, mažmeninės prekybos, telekomunikacijų, gamybos, statybos ir kitose pramonės šakose daugiausia dėmesio skiria tvariam finansiniam augimui, savo darbuotojų gerovei ir daro teigiamą poveikį visuomenei.

Mes didžiuojamės turėdami aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, kuriuos vienija atsakomybė už savo veiksmus, duotus pažadus ir pasiektus rezultatus. Mes pasirenkame kurti santykius su savo klientais ir partneriais, siekdami abipusio augimo ir ilgalaikio bendradarbiavimo bei priimti sprendimus, turinčius teigiamos įtakos aplinkai, kurioje gyvename.

Mūsų komanda

Rinalds Sluckis

CEO

Rinaldas Sluckis – technologijų srities verslininkas, turintis 20 metų patirtį tarptautiniame versle, „Digital Mind“ steigėjas ir pirmasis vadovas, kurio misija – plėtoti įmonę kaip strateginę Centrinės Europos ir Šiaurės Europos šalių organizacijų skaitmeninės transformacijos partnerę. Rinaldas yra entuziastingas triatlonininkas, daugkartinis „Ironman“ varžybų nugalėtojas ir pasaulio čempionatų dalyvis.

Aivars Balcuns

Partneris / Vyriausiasis finansininkas

Kaip vyriausiasis „Digital Mind“ finansininkas Aivaras atsako už įmonės finansines, administracines, teisines, IT ir personalo funkcijas. Kad savo klientus galėtume geriau konsultuoti su BDAR susijusiais klausimais, Aivaras tapo mūsų reziduojančiu asmens duomenų apsaugos ekspertu.

Edgars Alksnis

Partneris / Techninis direktorius

Kai kalbama apie įmonių turinio valdymą, nėra tokio sprendimo, kurio Edgaras negalėtų įgyvendinti. Turėdamas daugiau nei 10 metų turinio ir procesų valdymo sprendimų diegimo patirties, Edgaras yra tikras ekspertas ir komandos lyderis.

Maris Miezitis

Partneris / Sprendimų architektas

Gana unikalus muzikanto ir matematiko derinys, Maris pastebi modelius ir sistemina informaciją, kad rastų kuo geresnį sprendimą. Mūsų įmonėje jis pradėjo dirbti būdamas studentas ir patobulėjo bei tapo darbščiu technologijų profesionalu, įdiegusiu daugybę verslui svarbių procesų sprendimų.

Užsisakykite konsultaciją šiandien

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!