„Digital Mind AS“ praneša apie įmonės išteklių planavimo profesionalų „Alna Business“ įmonių grupės įsigijimą

„Digital Mind AS“, didelių ir vidutinio dydžio organizacijų verslo procesų skaitmenizavimo ekspertė Baltijos šalyse, pranešė įsigijusi 100 % UAB „Alna Business“, UAB „Alna Business Solutions“ ir jos patronuojamosios įmonės Lenkijoje „Alna Business Solutions Sp. z o.o“ (toliau – „Alna Business“ įmonių grupė), įmonių išteklių planavimo („Enterprise Resource Planning“, ERP) sprendimų lyderių Lietuvoje ir Lenkijoje, besispecializuojančių „Microsoft Dynamics“ ir SAP programinės įrangos sprendimų ir paslaugų srityje, akcijų paketą.

„Alna Business“ įmonių grupė anksčiau priklausė UAB „Holdco A“ – „Orion Asset Management“ ir Milaknio šeimos valdomai verslo vadybos bendrovei.

Įsigijimas buvo finansuojamas „BPM Capital“ suteiktu kreditu ir „Digital Mind“ nuosavomis lėšomis.

Įsigijimas leis „Digital Mind“ gerokai išplėsti turinio ir procesų automatizavimo produktų portfelį, pridedant programinės įrangos sprendimus, skirtus įmonių ištekliams planuoti ir finansams valdyti, ir tapti vieno langelio principu veikiančia svarbiausių verslo taikomųjų programų tiekėja privatiems ir viešojo sektoriaus klientams trijose Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Bendrovės biurai įsikurs Rygoje, Vilniuje, Taline ir Varšuvoje, planuojamos konsoliduotosios pajamos 2022 m. sieks apie 12 mln. eurų, o komandą sudarys daugiau kaip 160 specialistų.

„Manome, kad, vis labiau trūkstant darbo jėgos ir atsirandant vis daugiau karo sukeltų rinkos trukdžių, mūsų regiono organizacijos intensyviau diegs išmanius technologijų sprendimus, kurie padės užtikrinti tvarų verslą ir atsparumą greitai besikeičiančiai aplinkai. Mūsų strategija – siūlyti integruotus produktus ir paslaugas, padedančias vykdyti visas svarbiausias organizacijos verslo funkcijas, o mūsų portfelyje kaip tik trūko stiprios ERP kompetencijos. „Alna Business“ įmonių grupės komandos kompetencija, lojalumas klientams ir paslaugų kokybė, kurią ji ištobulino per daugiau nei 20 veiklos metų, yra tikrai įspūdinga. Mes tvirtai tikime, kad abiejų įmonių vertybių ir augimo ambicijų panašumai sudarys tvirtą pagrindą tapti Baltijos šalių verslo taikomųjų sprendimų lyderiais“, – sakė Rinaldas Sluckis, „Digital Mind“ generalinis direktorius.

„Tai svarbus žingsnis „Alna Business“ įmonių grupei rinkos pasiekiamumo ir naujų galimybių prasme, tačiau tai taip pat ir gana patogus pokytis mūsų komandai, kuri gaus naujų įrankių ir galimybių, tuo pat metu tęsdama savo įprastą pagrindinę veiklą. Mūsų ERP patirtis puikiai dera su „Digital Mind“ teikiamomis itin profesionaliomis paslaugomis, todėl džiaugiamės, kad galėsime sinchroniškai dirbti ir tobulėti. Be to, šis sandoris suteikia mums papildomų galimybių toliau plėstis Lenkijoje ir kitose Vidurio Europos šalyse“, – sakė Darius Bužinskas, „Alna Business“ įmonių grupės generalinis direktorius.

Lietuvoje ir Lenkijoje bendrovė tęs veiklą su „Alna Business“ prekės ženklu. Jai vadovaus ilgametis generalinis direktorius Darius Bužinskas.

„Digital Mind“ nedelsdama pradės siūlyti „Microsoft Dynamics“ ir SAP ERP sprendimus ir paslaugas esamiems ir naujiems klientams Latvijoje ir Estijoje, taip pat teiks turinio ir procesų automatizavimo produktus daugiau nei 300 „Alna Business“ įmonių grupės klientų Lietuvoje ir Lenkijoje.

„Digital Mind“ finansų ir sandorių patarėjas buvo „BIC Securities“, teisines konsultacijas teikė „drill.“ ir „Walless“ teisės biurai. Teisinis patarėjas pardavimų klausimais buvo „Cobalt“.

Apie „Digital Mind“:

nuo 2005 m. „Digital Mind“ teikia verslo taikomųjų programų sprendimus finansų, draudimo, logistikos, mažmeninės prekybos, telekomunikacijų, gamybos, statybos ir kitų pramonės šakų klientams, turi išsamių žinių įmonių turinio valdymo („Enterprise Content Management“, ECM), išmaniojo procesų automatizavimo („Intelligent Process Automation“, RPA) ir nedaug programinio kodo turinčių debesijos verslo taikomųjų programų („low-code Cloud Business Application“) kūrimo srityse. Rygoje ir Taline įsikūrusiuose biuruose bendrovė parduoda ir diegia pirmaujančių technologijų tiekėjų „OpenText Corp.“ ir „Microsoft Corp.“ programinės įrangos produktus ir taiko savo procesų skaitmenizavimo kompetencijas, siekdama sukurti pamatuojamą vertę klientams.

Apie „Alna Business“ įmonių grupę:

„Alna Business“ jau daugiau nei du dešimtmečius diegia ir prižiūri įmonių išteklių planavimo (ERP) sprendimus. Šiandien bendrovė didžiuojasi esanti žinoma kaip „Microsoft Dynamics“ ir SAP ekspertė, turinti daugiau nei 100 sertifikuotų pasaulinio lygio specialistų komandą, įgyvendinusi daugiau nei 700 ERP projektų klientams 20 šalių.

Kontaktai:

Rinalds Sluckis 

CEO, Digital Mind

+371 29166335 

Rinalds.Sluckis@digitalmind.lv