Lietuvos

Dynamics 365 Sales

„Dynamics 365“ Sales CRM yra „viskas viename“ sprendimas, skirtas pardavimų skyriaus veiklos pagerinimui. Supaprastinkite ir perkraukite savo pardavimų procesus naudodami šią galingą ryšių su klientais valdymo (CRM) platformą, skirtą transformuoti verslo ryšius su potencialiais klientais ir klientais. Nesvarbu, ar esate mažas verslas, ar didelė įmonė, šis išsamus įrankių ir pažangių funkcijų rinkinys suteikia jūsų pardavimo komandai galimybę plėtoti stipresnius santykius, greičiau užbaigti sandorius ir skatinti neprilygstamą augimą.

Susisiekite su mumis

Optimizuokite verslo operacijas

Pagerinkite sprendimų priėmimą

Skatinkite naudą savo klientams, darbuotojams ir organizacijai

Pagreitinkite laiką iki vertės

Paspartinkite inovacijas

Pirmaukite prieš savo konkurentus

Su „Dynamics 365 Sales“ jūs stebėsite savo pardavimų proceso transformaciją, įgalindami savo komandą greičiau užbaigti sandorius, efektyviau bendrauti su klientais ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.

Susisiekite su mumis

,,Dynamics 365 Sales" funkcijos

,,Dynamics 365 Sales" padeda verslui valdyti savo pardavimų procesus, stebėti potencialius klientus ir galimybes bei pagerinti klientų sąveiką, kad pardavimų operacijos būtų efektyvesnės.

Pardavimų produktyvumo didinimas

,,Dynamics 365 Sales” suteikia pardavimų komandoms centralizuotą platformą, skirtą valdyti potencialius klientus, galimybes ir klientų sąveiką. Tai supaprastina pardavimo procesą, pagerina efektyvumą ir sumažina rankų darbo užduotis, leidžiančias pardavimų atstovams daugiau dėmesio skirti pardavimų ir santykių kūrimui.

DI tvarkomos įžvalgos

,,Dynamics 365 Sales” turi dirbtinį intelektą, kuris siūlo įmanomas įžvalgas ir rekomendacijas. Pardavimų atstovai gali gauti protingus pasiūlymus dėl geriausių veiksmų, kurių reikia imtis, o tai lemia prioritetus ir nusako, kada bendrauti su klientais, todėl priimami labiau informuoti sprendimai ir gaunami geresni pardavimo rezultatai.

Pardavimų procesų automatizavimas

Platforma automatizuoja pasikartojančias užduotis, tokias kaip potencialių klientų nukreipimas, tolesni veiksmai ir galimybių stebėjimas. Automatizavimas sumažina žmonių klaidas, pagreitina pardavimų ciklą ir užtikrina nuoseklų bei standartizuotą pardavimų procesą visoje organizacijoje.

Kliento vaizdas 360°:

Platforma sujungia klientų duomenis iš įvairių šaltinių, pateikdama išsamų kiekvieno kliento vaizdą. Tai padeda pardavimų atstovams geriau suprasti klientų poreikius, pageidavimus ir ankstesnę sąveiką, todėl galima labiau pritaikyti ir tikslingiau parduoti.

Geresnis bendradarbiavimas

,,Dynamics 365 Sales” skatina geresnį bendradarbiavimą tarp komandos narių. Pardavimų atstovai gali dalintis informacija, bendradarbiauti dėl sandorių ir bendrauti platformoje, taip pasiekiamas geresnis komandinis darbas ir darnesnis pardavimo metodas.

Pardavimų prognozė

Platformos duomenimis pagrįstas pardavimų prognozavimas padeda įmonėms tiksliau prognozuoti būsimus pardavimų rezultatus. Tai padeda planuoti išteklius, atsargų valdymą ir bendrą verslo strategiją.

Mobilioji prieiga

,,Dynamics 365 Sales” mobiliosios galimybės leidžia pardavimų komandoms pasiekti kritinius duomenis ir įžvalgas kelyje. Tai suteikia jiems galimybę palaikyti ryšį su klientais, greitai reaguoti į užklausas ir atnaujinti įrašus realiuoju laiku, didinant našumą ir reagavimą.

,,Dynamics 365 Sales“ nauda

Šie privalumai kartu prisideda prie efektyvesnių pardavimų procesų, geresnių santykių su klientais ir padidėjusių pardavimų pajamų įmonėms, naudojančioms „Dynamics 365 Sales“ .

Didesnis pardavimų efektyvumas

,,Dynamics 365 Sales“ supaprastina pardavimų procesus automatizuojant pasikartojančias užduotis, tokias kaip potencialių klientų ir galimybių valdymas. Tai leidžia pardavimų atstovams sutelkti dėmesį į didelės vertės veiklą, mažinti rankų darbo pastangas ir didinti bendrą pardavimų efektyvumą.

Sustiprintas klientų įsitraukimas

Platforma suteikia išsamų vaizdą apie klientų sąveiką, istorinius duomenis ir pageidavimus. Pardavimų atstovai gali naudoti šią informaciją, kad pateiktų asmeninius ir tikslinius pardavimų įsipareigojimus, dėl kurių pagerėja klientų santykiai ir padidėja klientų pasitenkinimas.

Duomenimis pagrįsti sprendimai

Analitika ir DI padeda pardavimų komandoms nustatyti tobulintinas sritis, optimizuoti jų strategijas ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus, kad maksimaliai padidintų pardavimų galimybes.

Investicijų grąža ir pagrindinis sutaupymas su ,,D365 Sales"

215%

Investicijų grąža su „Dynamics 365 sales“ per trejus metus

7 mėnesiai

Iki atsipirkimo

15%

Padidėjęs pardavėjų efektyvumas, kai bendradarbiauja su komandos nariais

Atsisiųsti tyrimą

Pageidauti konsultacijos

Užsisakykite konsultaciją šiandien

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Sužinokite svarbiausias "Latvijos ERP rinkos apžvalgos" išvadas.