Lietuvos

SAP ERP

SAP ERP yra pirmaujanti įmonių išteklių planavimo sistema, skirta pagrindinių regioninių ir tarptautinių įmonių verslo procesų valdymui, įskaitant: apskaitą, finansus, gamybą, tiekimo grandinę, pardavimo ciklą, atsargas, žmogiškuosius išteklius, klientų aptarnavimą ir dar daugiau.

Susisiekite su mumis

Optimizuokite verslo operacijas

Pagerinkite sprendimų priėmimą

Skatinkite naudą savo klientams, darbuotojams ir organizacijai

Pagreitinkite laiką iki vertės

Paspartinkite inovacijas

Galingas sprendimas didelėms įmonėms

SAP ERP yra galingas sprendimas didelėms įmonėms dėl savo išplečiamumo ir visapusiško funkcionalumo, leidžiančio organizacijoms efektyviai valdyti sudėtingus verslo procesus keliuose departamentuose ir vietose. Tvirtos savybės, pvz., integruotas finansų valdymas, tiekimo grandinės valdymas ir žmogiškųjų išteklių moduliai, suteikia visapusišką operacijų vaizdą, skatina racionalizuotą darbo eigą, duomenų vientisumą ir informuotą sprendimų priėmimą įmonės mastu

Susisiekite su mumis

Pagrindinės funkcijos

Pagrindinė SAP ERP funkcija yra jo gebėjimas integruoti ir sinchronizuoti įvairius verslo procesus, tokius kaip finansai, pardavimai, pirkimai ir gamyba, į vieną darnią sistemą, leidžiančią efektyviai ir tiksliai valdyti duomenis visoje organizacijoje.

Tiekimo grandinė: nuo pirkimo iki pristatymo

Tiekimo grandinės ir logistikos valdymas susietas su kaštų optimizavimu.

Apskaita: nuo finansinio racionalumo iki atitikties

Finansinių sandorių automatizavimas ir racionalumas, teisės aktų ir finansinės apskaitos reikalavimų laikymasis.

Gamyba: nuo planavimo iki galutinio produkto

Gamybos proceso optimizavimas ir analizė.

Pardavimai: nuo užsakymo iki apmokėjimo

Pardavimų proceso valdymas, pilnas klientų aptarnavimo eigos stebėjimas, prekių pristatymas ir aptarnavimas po pardavimo.

Paslauga: nuo prašymo iki sprendimo

Efektyvus paslaugų valdymas, išskirtinis aptarnavimas, klientų pasitenkinimas ir pardavimų didinimas.

Analizė: nuo dokumento originalo iki ataskaitos

Visi dokumentai saugomi vienoje sistemoje. Išsamios ataskaitos teikiamos pagal atrinkamas užklausas ir reikalavimus.

SAP ERP gali būti įdiegta dviejose S/4HANA pristatymo platformose

Vietinėje aplinkoje maksimaliam valdymui ir debesyje greitam „laiko iki vertės“ principo įgyvendinimui. Abu turi savo privalumus ir trūkumus. Yra ir dar vienas variantas: hibridinis pristatymo modelis, kuris palaiko tiek vietinį, tiek debesų scenarijus. SAP S/4HANA vietinės aplinkos leidimas yra vidinė platforma, esanti jūsų serveriuose, kurią prižiūri jūsų bendrovė. SAP atnaujinimai išleidžiami kasmet, tačiau juos turi įdiegti ir išbandyti jūsų komanda. SAP S/4HANA Debesijos leidimas yra programinė įranga kaip paslauga (SaaS /angl. Software as a Service/), talpinama SAP serveriuose ir palaikoma SAP. Programinės įrangos atnaujinimai vyksta kas ketvirtį. Debesijos versija yra prieinama įmonėms tiek privačiuose, tiek viešuosiuose leidimuose. Nors privatus debesis apima visas S/4HANA funkcijas ir taip pat išplečia geografinį pasiekiamumą, viešasis debesis padeda spręsti LOB /sutrumpinimas anglų kalba: Line of business; lietuviškai: Verslo krypčių/, bendros strategijos ir ERP iššūkius.

SAP S/4HANA vietinė aplinka

  • Tradicinės licencijos
  • Diegimą ir priežiūrą įgyvendina bei valdo kliento IT personalas
  • Planavimas, testavimas, kontrolė, modernizavimas ir keitimas sistemoje yra pilna kliento atsakomybė
  • Aukštas individualių verslo reikalavimų ir pritaikymo atitikimas
  • Pilnas ERP taikymo sritis, integracija su „SAP Hybris“ rinkodara, SAP JAM ir „SAP Ariba“ tinklu
vs

SAP S/4HANA Debesijos leidimas

  • Prenumeratos licencijos
  • Sistemos infrastruktūrą ir priežiūrą kontroliuoja SAP
  • Automatiniai naujausi naujovių atnaujinimai vyksta kas ketvirtį be kliento dalyvavimo
  • Iš anksto nustatyta geriausios praktikos konfigūracija su ribota specializacija
  • Pagrindiniai scenarijai, Įterptiniai ERP scenarijai, integracija su SAP Sėkmės veiksnių darbuotojų centru, „SAP Fieldglass“, „SAP Hybris“ rinkodara, SAP JAM ir „SAP Ariba“ tinklais

SAP ERP nauda

Didesnis efektyvumas

SAP ERP padeda organizacijoms racionalizuoti savo veiklą, automatizuoti pasikartojančias užduotis ir optimizuoti darbo eigą, todėl padidėja efektyvumas ir našumas.

Geresnis sprendimų priėmimas

Turėdama prieigą prie tikslių duomenų realiuoju laiku, SAP ERP suteikia galimybę priimti pagrįstus sprendimus visais organizacijos lygmenimis, palaikyti geresnį strateginį planavimą ir vykdymą.

Integruoti verslo procesai

SAP ERP integruoja įvairius organizacijos padalinius ir funkcijas, skatina sklandų duomenų srautą ir bendradarbiavimą įvairiose srityse, pašalina išorinius duomenis ir pagerina bendrą procesų efektyvumą

Išplečiamumas

SAP ERP yra sukurta taip, kad atitiktų organizacijos augimą, atsižvelgiant į padidėjusias sandorių apimtis, naudotojų apkrovą ir besiplečiančius verslo reikalavimus, todėl tinka tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms.

Atitiktis teisės aktams

SAP ERP teikia patikimas atitikties funkcijas, užtikrinant, kad organizacijos laikytųsi konkrečių pramonės taisyklių, apskaitos standartų ir duomenų privatumo reikalavimų, mažinant reikalavimų nesilaikymo riziką ir su tuo susijusias sankcijas.

10 pagrindinių klausimų apie SAP ERP

Kas yra SAP ERP?

SAP ERP yra SAP SE sukurta įmonių išteklių planavimo programinė įranga, suteikianti organizacijoms išsamų integruotų programų rinkinį, skirtą valdyti įvairius jų verslo veiklos aspektus.

Kokie yra pagrindiniai SAP ERP moduliai?

SAP ERP susideda iš tokių modulių kaip finansai ir kontrolė (FICO), pardavimai ir platinimas (SD), medžiagų valdymas (MM), gamybos planavimas (PP), žmogiškojo kapitalo valdymas (HCM) ir dar daugiau.

Kokia yra SAP ERP nauda įmonėms?

SAP ERP padeda įmonėms racionalizuoti savo veiklą, padidinti našumą, pagerinti sprendimų priėmimą per realaus laiko duomenų prieigą, optimizuoti tiekimo grandinės valdymą ir sudaryti sąlygas efektyviam finansų valdymui.

Ar SAP ERP tinka tik didelėms įmonėms?

Nors SAP ERP plačiai naudoja didelės įmonės, ji taip pat gali būti pritaikyta mažųjų ir vidutinių įmonių poreikiams.

Ar SAP ERP gali būti pritaikytas individualiems poreikiams?

Taip, SAP ERP gali būti pritaikytas individualiems poreikiams, kad atitiktų konkrečius verslo reikalavimus, leidžiant organizacijoms pritaikyti programinę įrangą prie savo unikalių procesų ir darbo srautų.

Ar SAP ERP palaiko pasaulines operacijas?

Taip, SAP ERP siūlo daugiakalbį ir daugiavaliutinį palaikymą, todėl jis tinka įmonėms, veikiančioms keliose valstybėse ir regionuose.

Ar SAP ERP gali integruotis su kitomis sistemomis?

Taip, SAP ERP gali integruotis su įvairiomis trečiųjų šalių sistemomis ir programomis, leidžiančiomis sklandžiai keistis duomenimis ir integruoti procesus įvairiose platformose.

Kaip SAP ERP pagerina ataskaitų teikimą ir analizę?

SAP ERP suteikia patikimas ataskaitų teikimo ir analizės galimybes, leidžiančias organizacijoms generuoti realaus laiko įžvalgas, kurti pritaikytas ataskaitas ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.

Ar SAP ERP yra pagrįsta debesija?

SAP ERP siūlo tiek vietinės aplinkos, tiek debesijos pagrindu veikiančius diegimo tipus.

Ar SAP ERP gali būti įdiegta įvairiose pramonės šakose?

Be abejo, SAP ERP yra plačiai naudojamas įvairiose pramonės šakose, įskaitant gamybą, mažmeninę prekybą, sveikatos priežiūrą, finansus, komunalinės paslaugos ir dar daugiau, siūlant pramonei būdingas funkcijas ir geriausią praktiką.

Pageidauti konsultacijos

Užsisakykite konsultaciją šiandien

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

Sužinokite svarbiausias "Latvijos ERP rinkos apžvalgos" išvadas.