Lietuvos

Low/No-Code, Power Platform

Daugelyje organizacijų procesų skaitmeninimo ir automatizavimo reikalavimai atsiranda greičiau, nei organizacija sugeba juos įvykdyti. IT specialistų trūkumas ir biudžeto apribojimai yra reikšmingos kliūtys, trukdančios įmonėms pagerinti savo veiklą ar greičiau ir kokybiškiau įvesti naujas paslaugas. Santykinai ilgas ir sudėtingas programinės įrangos kūrimo ciklas, kuris gali užtrukti keletą mėnesių nuo verslo poreikio nustatymo iki pirmos tinkamos naudoti produkto versijos gavimo, neleidžia organizacijoms greitai reaguoti į rinkos pokyčius ir klientų reikalavimų pokyčius.
  
 Alternatyva klasikiniam programinės įrangos kūrimo procesui verslo sistemų kūrime yra šiuo metu rinkoje prieinamos no-code arba low-code platformos arba sistemos, leidžiančios organizacijoms 3-4 kartus greičiau sukurti įvairius duomenų apdorojimo ir verslo procesų automatizavimo sprendimus nei kuriant juo nuo nulio. Taikant low-code metodą, sistemų kūrimo išlaidos gali būti sumažintos net 70%, o jas iš dalies gali sukurti patys verslo vartotojai, sumažindami organizacijos IT specialistų darbo krūvį. Gartner Research prognozuoja, kad 2024 metais 65% visų organizacijų verslo programos bus sukurtos low-code aplinkoje.
  
Digital Mind siūlo kurti duomenų apdorojimo ir verslo procesų automatizavimo sprendimus naudojant Microsoft PowerPlatform low-code struktūrą ir instrumentus. 

Kas yra Microsoft Power Platform?

 Power Platform yra programų sistema, apjungianti ir integruojanti anksčiau žinomus:
Produktus bei užtikrinanti greitus ir paprastus duomenų automatizavimo sprendimus ir programų kūrimą. 
Siekiant sukurti ir įgyvendinti sprendimus Power Platfom, visi duomenys yra renkami bendroje duomenų tarnyboje Dataverse 
(anksčiau - Common Data Service), užtikrinant logiką ir ryšį tarp duomenų rinkinių ir procesų. 
Power Platform sistema leidžia kurti, valdyti ir palaikyti verslo programas Microsoft Azure
 debesų tarnyboje pagal DevOps praktiką ir metodikas. 

Power Automate

Power Automate (anksčiau Microsoft Flow) yra komponentas, padedantis sukurti automatizuotas darbo eigą tarp programų, sistemų ir paslaugų. Jame yra robotizuotų procesų automatizavimo (RPA) įrankiai, leidžiantys naudoti šiuos darbinius srautus duomenims integruoti ir atnaujinti, failams sinchronizuoti, pranešimams gauti ir daug kam kitam. Power Automate leidžia vartotojams lengvai automatizuoti pasikartojančias, daug laiko reikalaujančias užduotis, suteikiant geresnį būdą atlikti darbą. 

Power BI

Power BI yra verslo duomenų apdorojimo produktas, leidžiantis vartotojams kurti informacines ataskaitas ir informacines ataskaitas, skirtas verslo funkcijoms ir procesams analizuoti bei priimti sprendimus. 

Power Apps

Power Apps yra paremta integruota Dataverse duomenų platforma ir didele funkcinių komponentų biblioteka, leidžiančia greitai ir lengvai kurti programas įvairiems verslo poreikiams. Verslo vartotojai ir IT specialistai turi prieigą prie programų kūrimo, naudojant drag and drop funkciją, panašiai kuriant vizualines schemas programoje PowerPoint. Paprastesnes programas galima sukurti ir integruoti su automatizuotais duomenų apdorojimo procesais per vieną dieną, jų priežiūrą ir pakeitimus galima patikėti verslo vartotojams. 

Power Virtual Agents

Power Virtual Agents leidžia jums sukurti išmaniuosius asistentus ir pokalbių botus, kurie gali būti naudojami darbuotojų ir klientų klausimams ir duomenims apdoroti įvairiais verslo scenarijais, pvz., klientų aptarnavimui, atsakymui į tipiškus klausimus ar padėti darbuotojams rasti jiems reikalingą informaciją organizacijos žinių bazėje. Azure dirbtinio intelekto tarnyba, kuri yra Virtual Agents pagrinde, siūlo ilgainiui pagerinti išmaniųjų padėjėjų žinių platumą ir tikslumą. 

Kokiuose procesuose ir scenarijuose galima naudoti Power Platform siūlomas galimybes?

Kiekvienoje organizacijoje galima nustatyti dešimtis procesų ir scenarijų, kur Power Platform aplinkoje sukurti sprendimai leis sumažinti atliekamų darbų kiekį, pagreitins procesų vykdymą ir sutaupys išlaidas. Štai keletas idėjų pavyzdžių. 

Finansai

 • Gautų sąskaitų faktūrų atpažinimas, duomenų apdorojimas, patvirtinimas ir įterpimas į ERP sistemą.
 • Iš kelių šaltinių gauti duomenis, reikalingus išrašytoms sąskaitoms parengti, susieti juos ir paruošti sąskaitas, išsiųsti jas klientui ir kontroliuoti apmokėjimą.
 • Automatinis įvairių patvirtinimų ir leidimų (limitų) kontroliavimas remiantis verslo taisyklėmis.
 • Automatinis ir reguliarus duomenų, reikalingų kliento patikrinimo funkcijai atlikti, gavimas iš išorinių duomenų bazių.
 • Automatinis ataskaitų teikimas ir duomenų vizualizavimas.

Pardavimai ir klientų aptarnavimas

 • Naujų klientų registravimas, tikrinimas ir testavimas (KYC), įrašų ir profilių sudarymas vidinėse sistemose, automatinis užduočių kūrimas pardavimo ir klientų aptarnavimo skyriui ir klientui tinkamo produkto pasiūlymo sukūrimas.
 • Pardavimų apimties prognozavimas, pardavimų rezultatų ataskaitų rengimas, biudžeto ir rezultatų analizė.
 • Klientų vizitų planavimas mobiliesiems pardavėjams ir aptarnaujančiam personalui, maršruto optimizavimas, klientų apsilankymo ataskaitų automatizavimas, integruojant su buhalterijos funkcija sąskaitų išrašymui.
 • Kliento savitarnos portalo sukūrimas ir informacijos apie klientus skelbimas, norint gauti paslaugas ir peržiūrėti istorinius duomenis.

Operacijos

 • Darbo pamainų planavimas atsižvelgiant į numatomą kintantį darbo krūvį (pvz., arbo krūvio keitimas skirtingu dienos metu) ir darbuotojų prieinamumą (liga, atostogos ir kt.), užduočių darbuotojams kūrimas, dinamiškas darbuotojų įsitraukimas į paslaugų teikimą (darbo atlikimas) vietose.
 • Incidentų paraiškų apdorojimas ir analizė.
 • Bendras operacijų planavimas, integruojant išorės paslaugų teikėją, pvz., transporto paslaugų teikimo planavimas, atsižvelgiant į gamybos apimtis, per tam tikrą laikotarpį pagamintą produktą ir turimą transportą.
 • Personalo procesų (atostogų, komandiruočių, įvairių pageidavimų) automatizavimas savitarnos portale ir mobiliojoje programoje, integruojant ERP ir kt. susijusių sistemų duomenis.

Kaip Digital Mind gali jums padėti?

Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie Power Platform tinkamumą jūsų organizacijai ir Digital Mind siūlomus sprendimus jūsų verslo poreikiams tenkinti!

Mes esame sertifikuotas Microsoft partneris ir naudodamiesi Power Platform pagrįstais sprendimais padėjome kelioms sėkmingoms organizacijoms pagerinti savo darbo aplinką ir padidinti produktyvumą.

Daugiau nei 15 metų verslo procesų automatizavimo patirties dėka, mes žinome, kaip sumažinti rankinio darbo kiekį naudojant programinius robotus arba kaip sukurti lengvai naudojamą mobilią programą darbuotojams patogesniam klientų aptarnavimui.

Pageidauti konsultacijos

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Pageidauti konsultacijos
Visi sprendimai