Lietuvos

Verslo debesų sprendimai

Naujoje realybėje naujovės ir sprendimai turi būti pristatyti per mėnesius, o ne metus, o talentingų darbuotojų prieinamumas tapo dideliu iššūkiu daugumai organizacijų visose pramonės šakose. Todėl įmonės turi keisti požiūrį į informacijos valdymo sprendimų kūrimą, priežiūrą ir modernizavimą. Verslo debesijos sprendimų kūrimo naudojant žemo kodo sistemą koncepcija suteikia autonomijos, lankstumo ir greičio, kad būtų galima reaguoti į organizacijos reikalavimus keičiamiems ir keičiamiems sprendimams.

Mano organizacijai reikia

 • Greitai sukurti naują programą, kurią gali pritaikyti ir prižiūrėti mūsų komanda;
 • Sumažinti programos kūrimo ir priežiūros išlaidas;
 • Padidinti klientų aptarnavimo kokybę ir geriau suprasti klientų poreikius;
 • Suteikti nuotoliniams darbuotojams reikiamus duomenis tinkamu laiku ir vietoje, kad padidėtų jų produktyvumas;
 • Perkelti iš istorinių vietinių sistemų į debesį;
 • Sumažinti vietinių sistemų palaikymo ir priežiūros išlaidas;
 • Greitai kurti integracijas tarp vidinių ir išorinių informacinių sistemų;
 • Efektyviau išnaudokite esamą Microsoft produktų infrastruktūrą ir sukurkite didesnę verslo vertę;
 • Pateikite savo organizacijai daugiau sprendimų minimaliai įtraukdami IT talentus.

Sprendimas

Bet kuri specialiai sukurta ir pritaikyta informacijos valdymo sistema, kurią organizacija naudoja savo procesams automatizuoti ir veikia debesyje. Tai ne standartizuotas produktas, o specialus sprendimas, sukurtas pagal organizacijos poreikius.

Daugelyje organizacijų procesų skaitmeninimo ir automatizavimo reikalavimai atsiranda greičiau, nei organizacija sugeba juos patenkinti. IT specialistų trūkumas ir biudžeto limitai yra didelės kliūtys, trukdančios įmonėms tobulinti savo veiklą ir greičiau bei geriau diegti naujas paslaugas. Palyginti ilgas ir sudėtingas programinės įrangos kūrimo ciklas, kuris gali užtrukti kelis mėnesius nuo verslo poreikio apibrėžimo iki pirmosios produkto versijos gavimo, trukdo organizacijoms greitai reaguoti į rinkos pokyčius ir klientų poreikių pokyčius.

Verslo debesijos sprendimų kūrimo naudojant žemo kodo sistemą koncepcija suteikia autonomijos, lankstumo ir greičio, kad būtų galima reaguoti į organizacijos reikalavimus keičiamiems ir keičiamiems sprendimams. Programų kūrimo ir modernizavimo praktika naudojant žemo kodo debesų aplinką suteikia klientams galimybę gerinti verslo rezultatus, lanksčiai naudoti technologijas tada, kada ir kaip reikia. Naudojant low-code metodą, sistemos kūrimo kaštai gali būti sumažinti 70%, o juos iš dalies sukurti gali patys verslo vartotojai, sumažinant IT specialistų darbo krūvį organizacijoje. „Gartner Research“ apskaičiavo, kad 2024 metais 65 % visų verslo programų organizacijose bus sukurtos low code aplinkoje.

Nauda

Organizacijos taupo investicijas kurdamos ir prižiūrėdamos naujas programas ir programas:

 • Į skaitmeninę transformaciją investavusios organizacijos taip pat linkusios taikyti geresnę valdymo praktiką;
 • Įmonės, įdiegusios pažangias skaitmenines technologijas, savo darbuotojų individualius rezultatus vertina didesniu atlyginimu;
 • Organizacijos gerina produktyvumą ir greičiau priima sprendimus suteikdamos momentinę prieigą prie joms reikalingo turinio tinkamame kontekste kiekvienam proceso dalyviui;
 • Kuriant sparčiąsias debesų programas galima sutaupyti iki 50 % tradicinių sistemų kūrimo išlaidų;
 • Darbas su šiuolaikinėmis debesų verslo programomis sukuria aplinką naujų talentų pritraukimui;
 • Organizacijos taupo išlaidas ir padidina pelną uždarydamos istorines sistemas bei infrastruktūrą ir pereidamos prie verslo debesų sprendimų.

Produkto peržiūra

Verslo debesų sprendimai turi neribotą programų skaičių. Nuo skaitmeninio klientų aptarnavimo iki integruotų mobiliųjų aplikacijų ir vidinių portalų iki gamybos infrastruktūros priežiūros naudojant IoT duomenis ir pažangią analizę. Kiekviena organizacija kiekvienoje pramonės šakoje turi iššūkių, kuriuos galima išspręsti, ir galimybių, kurias galima užfiksuoti naudojant pažangius verslo debesies sprendimus. „Digital Mind“ kuria verslui svarbias programas naudodama  Microsoft Power Platform sistemą.

Mes - Digital Mind, padedame didelėms ir vidutinėms organizacijoms įgyvendinti tvarią verslo praktiką, skaitmeninant jų esminius procesus. Mūsų procesų skaitmeninimo sprendimai palaiko aplinkos – socialinio – valdymo strategijas ir leidžia įvairių pramonės šakų klientams sutelkti dėmesį į tvarų finansinį augimą, darbuotojų gerovę ir teigiamą poveikį visuomenei.

Yra naujienų?

Pageidauti konsultacijos

Pageidauti konsultacijos

Užsisakykite konsultaciją šiandien

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!