Lietuvos

Įmonių išteklių valdymas

Įmonės išteklių valdymas, dar žinomas kaip ERP, yra sistema, padedanti automatizuoti ir valdyti verslo procesus finansų, gamybos, mažmeninės prekybos, tiekimo grandinės, žmogiškųjų išteklių ir operacijų srityse. Padėdamos lyderiams įgyti įžvalgų, optimizuoti operacijas ir pagerinti sprendimų priėmimą, ERP sistemos suskaido išorinius duomenis, integruodamos informaciją tarp skirtingų skyrių. Daugumoje įmonių yra įdiegta finansų ir veiklos sistema, tačiau dauguma programinės įrangos negali atlikti daugiau nei kasdieniai verslo procesai ir padėti verslui augti. Įmonėms plečiantis ir keičiantis jų poreikiams, jų sistemos turėtų nuo jų neatsilikti.

Išmanus procesų automatizavimas

Sumažėjęs rankų darbas, mažesnės sąnaudos, didesnis verslo našumas ir didesnis atitikimas yra pagrindiniai skaitmeninių procesų valdymo naudojant robotų procesų automatizavimo (RPA) įrankius privalumai. Analitikai skaičiuoja, kad daugelyje pramonės šakų ir darbų būtų galima automatizuoti 30–50 % darbo užduočių. RPA yra procesų automatizavimo forma, kai programinė įranga apmokoma tęsti anksčiau žmonių IT sistemose atliktus veiksmus.

Verslo debesų sprendimai

Naujoje realybėje naujovės ir sprendimai turi būti pristatyti per mėnesius, o ne metus, o talentingų darbuotojų prieinamumas tapo dideliu iššūkiu daugumai organizacijų visose pramonės šakose. Todėl įmonės turi keisti požiūrį į informacijos valdymo sprendimų kūrimą, priežiūrą ir modernizavimą. Verslo debesijos sprendimų kūrimo naudojant žemo kodo sistemą koncepcija suteikia autonomijos, lankstumo ir greičio, kad būtų galima reaguoti į organizacijos reikalavimus keičiamiems ir keičiamiems sprendimams.

Įmonės turinio valdymas

ECM technologijos sprendimas leidžia visų pramonės šakų organizacijoms fiksuoti, skaitmeninti, valdyti, pasiekti, valdyti, archyvuoti ir integruoti verslui svarbią informaciją, taip pat suteikti informacijos valdymo struktūrą ir kontrolę. ECM sprendimai naudojami siekiant pagerinti žiniomis pagrįstų darbuotojų produktyvumą, supaprastinti dokumentų srautus, panaikinant popierizmą, padidinti informacijos prieinamumą, kontrolę ir skaidrumą bei sumažinti riziką.

Pageidauti konsultacijos

Užsisakykite konsultaciją šiandien

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!